SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim

2 0 1 7

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce

Z A P R A S Z A

na uroczystości związane z obchodami

Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej

Program uroczystości...

2 0 1 6

·        12.2016 - ORPiP w Ostrołęce - Życzenia Świąteczne

·        09.2016 – OGŁOSZENIE O KONKURSIE na udzielanie świadczeń zdrowotnych w okresie do 1.1.2017r. - 31.12.2019r.

1.  Ogłoszenie o konkursie 2017-2019         (dokument do pobrania)

2.  Szczegółowe warunki konkursu ofert    (dokument do pobrania)

3.  Formularz ofertowy                                   (dokument do pobrania)

2 0 1 5

·        Nabór partnerów do projektu. 01.09.2015  (treść dokumentu)

2.  Informacja o zawartych umowach partnerskich – (treść dokumentu)

3.  Możliwość zapisu do kolejki oczekujących drogą elektroniczną - (przejdź do strony)

2 0 1 4

·         11.2014 – OGŁOSZENIE O WYNIKU KONURSU na świadczenia zdrowotne w zakresie :

1. Pakiet 1 – opis badań tomografii komputerowej

2. Pakiet 2 – wykonywanie badań rezonansu magnetycznego

3. Pakiet 3 – ocena i opis badań RTG

·         09.2014 – OGŁOSZENIE O KONKURSIE na udzielanie świadczeń zdrowotnych w okresie do 31.12.2017 roku

·                              dla podmiotów publicznych, niepublicznych i indywidualnych praktyk :

( Przesunięcie składania ofert do dnia : 07.11.2014 )

1. Ocena  i  opis  badań  tomografii  komputerowej
  2. Wykonanie badań rezonansu magnetycznego
  3. Ocena i opis badań RTG
  4. Ogłoszenie o konkursie 2015-2017 (szczegółowe informacje)
  5. Szczegółowe warunki ofert na tomograf  2014-2017
  6. Formularz ofertowy - 2015-2017 - opis RTG
  7. Wzór umowy
  8. Załącznik nr 1 do Umowy
  9. Załącznik nr 2 do Umowy
  10. Załącznik nr 3 do Umowy

2 0 1 3

·       11.2013 – Oficjalne otwarcie lądowiska dla śmigłowców i wręczenie kolejnego IV certyfikatu jakości.

·       08.2013 – Ogłoszenie o konkursie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w okresie 1 stycznia  2014r. do 31 grudnia 2016r.

1. OGŁOSZENIE O KONKURSIE

2. SZCZEGÓŁOWE WARUNKI

2. FORMULARZ OFERTOWY

·      05.2013 - Informacja o wynikach konkursu  na stanowisko dyrektora Samodzielnego

*       WYNIK

·       03.2013 - Konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów

Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego im. Duńskiego Czerwonego Krzyża w Makowie Mazowieckim

*    OGŁOSZENIE

*    REGULAMIN

2 0 1 2

·         09.2012 - PRZEWODNIK  - opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi na Mazowszu

·       OGŁOSZENIE  (2012.03)  Ocena  i  opis  badań  tomografii  komputerowej,

wykonanie badań rezonansu magnetycznego

· Ogłoszenie

· Warunki konkursu

· Formularz ofertowy

· Umowa

· Załącznik 1

· Załącznik 2

· Załącznik 3

2 0 1 1

·           OGŁOSZENIE  (2010.11.31) o konkursie udzielania świadczeń  pielęgniarskich      "Stacja Dializ oraz  Oddział   Internistyczno-Nefrologiczny"

1.     ·Ogłoszenie

2.     ·Warunki konkursu

3.     ·Formularz ofertowy

·        Modernizacja i rozwój placówek służby zdrowia

1.    ·1 % podatku

2.    ·Cel stowarzyszenia

3.    ·Regulamin sponsora

4.      · Zarząd Stowarzyszenia

·        O G Ł O S Z E N I E  (2010.10.14) o konkursie na udzielanie świadczeń w okresie 1 stycznia 2011r. do 31 grudnia 2013r. w następujących rodzajach i zakresach: ŚWIADCZENIA LEKARSKIE, PIELĘGNIARSKIE, RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH ORAZ INNYCH SPECJALISTÓW I TERAPEUTÓW.

[  Ogłoszenie o konkursie ] [  Formularz ofertowy ]

·       G Ł O S Z E N I E (2010.10.06), o naborze na kolejne edycje kursów organizowanych dla pielęgniarek i  położnych .  [  Szczegóły ogłoszenia ]           [ Strona szkoleń ]

·        K O M U N I K A T dla uczestników kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa  nefrologicznego z dializoterapią.

W związku z okresem urlopowym i małą ilością zgłoszeń a jednocześnie dość dużym zainteresowaniem ze strony pielęgniarek, przedłuża się termin przyjmowania zgłoszeń do 20 września 2010r. i rozpoczęcie kursu planowane jest na 1 października 2010r. o godz. 1200.

·       Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w SP ZOZ – ZZ w Makowie Maz., rozpoczyna rekrutację od 12 lipca 2010 r. na

KURS KWALIFIKACYJNY W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA  NEFROLOGICZNEGO Z DIALIZOTERAPIĄ dla pielęgniarek

1.    [ Szczegóły ogłoszenia ]

1)    Funkcję dyrektora ds. administracyjno - ekonomicznych objął Jerzy Wielgolewski.

2)    Od początku marca w szpitalu udzielane są świadczenia medyczne w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

3)     Nowym kapelanem szpitala po przeniesieniu ks. Zbigniewa Sajewskiego do Płocka został ks. Krzysztof Biernat   .

4)     Kwiecień - trwają szkolenia z pierwszej pomocy. Programem nauczania objęci są wszyscy pracownicy.

Wykłady z teorii i praktyki prowadzi lekarz Radosław Pawłowski.

5)     12-14 maj 2010 - Gośćmi pracowników szpitala byli członkowie komisji akredytacyjnej Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.   Liderem wizytacji akredytacyjnej była p. Halina Kutaj-Wąsikowska. Towarzyszyli jej : Krystyna Amborska, Marek Labon i Janusz Piotrowski.

Pielęgniarka Naczelna

tel. (29) 71 42 315